Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/22131/plodyzeme_sk/www/wp-content/themes/Plodyzeme/includes/builder/functions.php on line 4783
Nový začiatok? - Plody Zeme

start-1Nový rok, nové ciele, nový začiatok? S blížiacim sa koncom roku väčšina z nás zvykne bilancovať a začne plánovať čo všetko by v novom roku chcel vylepšiť a dosiahnuť. Je to ale skutočne tak, že niečo staré sa končí a niečo nové začína? Život je ako cesta, formuje nás a vyučuje každý deň. Nie je to tak, že 31. decembra sa jeden chodník skončí a 1. januára ďalší začína. Cestou životom prechádzame plynule a nemali by sme si ju kúskovať. Mali by sme ňou prechádzať a vnímať ju so všetkým, čo k nej patrí, užívať si každý krok a plnými dúškami dýchať čerstvý vzduch. Keď padneme na dno alebo zablúdime, treba jednoducho kráčať ďalej vpred novým zážitkom a novým výzvam nehľadiac na to, či sa blíži koniec roka alebo sme len v jeho polovici.

Ak ste sa však napriek tomu rozhodli, že od zajtra sa pokúsite skutočne začať odznova, začať sa inak pozerať na svet, začať ho vnímať, začať žiť a nie len prežívať, začať žiť zdravšie, tak Vám teda držíme palce a veríme, že je to posledný krát kedy stojíte na štartovej čiare a odteraz už pôjdete len ďalej vpred.

A čo sa tíka zdravšieho života, dúfame, že náš e-shop Vám bude skvelou inšpiráciiu pri plnení Vašich cieľov. Tak teda šťastný Nový rok 2017!