Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/22131/plodyzeme_sk/www/wp-content/themes/Plodyzeme/includes/builder/functions.php on line 4783
Obdarujme svojich blízkych niečim netradičným - Plody Zeme

Adventné obdobie v nás pomaly začína navodzovať Vianočnú atmosféru, ktorú všetci milujeme.

Vianoce, Vianoce, Vianoce,…

 

To slovo má neuveriteľné čaro. Nech už si pod ním prestavíme čokoľvek:

  • Zhon, stres a neustálu potrebu prechádzať všetky možné obchody s cieľom nájsť „ten pravý“ darček pre našich blízkych a priateľov v domnení, že každého MUSÍME niečim obdarovať.
  • Koláčiky a dobré jedlo.
  • Upratovanie, pranie, umývanie okien, či prezliekanie perín.
  • Spoveď, svätú omšu, vďaku, či pokoru.
  • Rodinu, priateľov, teplo domova.
  • Voľno od práci, či od školy.
  • Zimné športové aktivity: lyžovačku, sánkovačku, guľovačku, stavanie bunkrov.

Vianoce, to nie je len obdobie v roku, je to čosi, čo nosíme v našom srdci. 

Pamätám sa, ako sa môjho otca kedysi dávno niekto opýtal, či sa teší na Vianoce. On odpovedal: „Ja mám Vianoce predsa každý deň!“. Vtedy som bola mladšia, menej vyzrelá, no táto veta vo mne zachovala hlbokú stopu a prinútila ma k zamysleniu. A tak dnes premýšľam, čo znamenajú Vianoce pre mňa. Už od detských čias som sa vždy tešila, že konečne budeme všetci spolu. Keďže sú moji súrodenci o veľa starší než ja, väčšinu roku boli v škole a len málokedy sme si všetci sadli k spoločnému stolu. Štedrá večera a nasledujúce dva dni pre mňa preto boli niečim výnimočným a veľmi silným. Páčili sa mi naše spoločné zvyky, ktoré sme každoročne dodržiavali a nikdy mi nepripadali ako nudná rutina. Samozrejme, ako dieťa som sa tešila na „nádielku“ čo ma bude čakať pod vysvieteným stromčekom, nikdy to ale nebola priorita. Doteraz si pamätám, keď som sa asi ako desaťročná rozhodla vyrobiť všetky darčeky sama. Nikdy som nebola zručná a povedzme si úprimne, tie výtvory vyzerali hrozne. Boli však vyrobené zo srdca a od rána som bola veľmi vzrušená a tešila sa, ako si ich moji rodičia a súrodenci otvoria, či sa im budú páčiť a či ich ocenia. Nakreslila som obrázok našej rodiny ako asi budeme vyzerať o desať rokov. Takmer vo všetkom som sa trafila a keď to mamka po toľkých rokoch našla, všetci sme sa tomu z chuti zasmiali a v mojej dušičke zasvietilo slniečko.

Majme Vianoce každý deň!

 

 

Štedrá večera a nasledujúce dva dni sú niečim výnimočným a veľmi silným.

S manželom Jurajom si už niekoľko rokov nedávame darčeky, jedine ak sú ručne vyrobené. Ešte teraz mám v pamäti Vianoce, keď ku nám prišiel s obrovským plátnom zahaleným tajomstvom. Hneď po rozbalení som spoznala obraz, ktorý sa mi kedysi zapáčil na jednej výstave. Namaľoval ho s takou láskou, že ešte dnes, keď nám visí v našej spoločnej obývačke z neho cítim tú radosť, cit a lásku, ktoré do neho vložil. Takéto darčeky sa cenia najviac. Ak už chceme našich blízkych obdarovať, nekupujme hlúposti len preto, že BY SME MALI. Obdarujme ich niečim ručne vyrobeným, alebo zdravým.

Vianočné darčeky na mieru

Tak ako mi Juraj kedysi namaľoval nádherný obraz, tak aj dnes pripravuje darčekové balíčky šité každému na mieru.

 

Ak by ste chceli rodinu obdarovať zdravými fajnotkami z našeho e-shopu neváhajte ho kontaktovať. Rád Vás vypočuje vytvorí balíček, ktorým nepodarujete len zdravie, ale aj lásku a neskutočné množstvo pozitívnej energie.

Ponúkame:

Darčeky pre priateľov, kolegov, rodinu,…

Darčeky pre skupiny

Firemné balíčky

 

Ukážka nami vytvorených darčekov

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom formulára alebo telefonicky: 0907 331 367

9 + 2 =

Na záver by sme Vám len chceli popriať čo najpokojnejšie Vianoce plné lásky, pohody, času s rodinou a nezabúdajme ani na toho, ktorého narodeniny vlastne oslavujeme!

Pripravme sa na najkrajšie sviatky v roku, zaryme si ich do našich sŕdc a prenesme si ich do svojho každodenného života.