Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/22131/plodyzeme_sk/www/wp-content/themes/Plodyzeme/includes/builder/functions.php on line 4783
Doprava a platby - Plody Zeme

MOŽNOSTI DOPRAVY A PLATBY

Dodacie podmienky:

Osobne (zadarmo)

Tovar si môžete vyzdvihnúť po dohode v Liptovskom Mikuláši na Nábreží Dr. A. Stodolu vo Vrbici 2062 (oproti materskej škole Stodoláčik). Vo väčšine prípadov je možné si tovar vyzdvihnúť už v deň objednávky. Okrem toho ponúkame jedinečnú možnosť nákupu do vlastných nádob, ktoré si samy vyzdvihneme a dovezieme až k Vám domov (viac info TU). Zem sme dostali len jednu, myslime na to a podporme ZERO WASTE  filozofiu!

Plody Zeme (osobný odber)

Kuriérom (od 3,80€/zadarmo)

Kdekoľvek na Slovensku vám tovar dovezie kuriérska služba DPD, a to aj na dobierku (za dobierku je príplatok 0,90€). Ak urobíte objednávku do 10:00, tovar bude skladom tak vám ho doručíme v čo najkratšom čase, obvykle do dvoch dní. Piatková objednávka je zvyčajne vyexpedovaná v pondelok. Objednávky zadané po 10:00 je dodacia lehota obvykle 1 – 3 dni. Pri objednávke nad 50€ máte poštovné zdarma (to neplatí pri preprave do Českej Republiky, tam je poštovné zdarma pri nákupe nad 100€). Kuriérovi môžete zaplatiť aj kartou (akúkoľvek sumu). Deň vopred Vás bude kuriér emailom informovať o doručení balíka a prípadnej výške dobierky. Zásielku je možné sledovať na webe prepravnej spoločnosti DPD. Pri hmotnosti balíka nad 10 kg (max. 50 kg) je cena prepravy 4,80€. Tovar je možné doručiť aj mimo SR. O cenách prepravy sa treba informovať buď telefonicky alebo emailom.

Poštou (od 3,90€/zadarmo)

Doručí vám ho Slovenská pošta (na poštu). Pri doručení na adresu je cena prepravného 5€. Za dobierku je príplatok 0,90€. Tovar bude u vás do 2-3 pracovných dní. Pri objednávke nad 50€ máte poštovné zdarma.

Pri prevzatí tovaru je Kupujúci povinný skontrolovať, či obal, v ktorom je tovar zabalený, nie je poškodený a podpísať doklad o prevzatí zásielky. V prípade jeho poškodenia je nutné na mieste dodania tovaru spísať so Slovenskou poštou alebo kuriérom DHL protokol o zistených vadách spôsobených počas prepravy. Ak Kupujúci tovar prevezme aj napriek evidentnému poškodeniu obalu, Predávajúci neuzná prípadné neskoršie reklamácie z tohto dôvodu. Za nepoškodenú, neotvorenú, originálnu zásielku sa považuje iba tá, ktorá nejaví tieto znaky. Dopravca DHL je povinný predať tovar Kupujúcemu po položkách a na mieste spísať zápisnicu. Za takto vzniknuté škody je zodpovedný dopravca.

Možnosti platby:

Za tovar môžete zaplatiť viacerými spôsobmi a to:

  • Online kartou

Platba sa uskutoční prostredníctvom služby GoPay. Môžete zaplatiť platobnými kartami VISA, VISA Electron, V Pay, MasterCard, Maestro a MasterCard Electronic vydanými akoukoľvek bankovou inštitúciou na svete. Budete presmerovaný na internetovú stránku platobnej brány GoPay, na ktorej v chránenom prostredí zadáte údaje na vašej platobnej karte (číslo karty, CVV kód a platnosť karty) a potvrdíte sumu v EUR. Následne dostanete notifikáciu o úspešnej realizácii vašej platby za objednávku.

  • Vopred bankovým prevodom

Po spracovaní objednávky Vám obratom zašleme e-mail s faktúrou, v ktorej sú všetky potrebné údaje k úhrade Vašej objednávky. Príslušnú sumu za tovar uhraďte bankovým prevodom alebo vkladom na účet: SOJU-LM s.r.o., IBAN: SK47 0200 0000 0037 0186 3451 SWIFT: SUBASKBX. V prípade platby prevodom na účet bude Vaša objednávka expedovaná až po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet.

  • Platba kryptomenami

Platba sa uskutoční prostredníctvom služby CDPAY Payment Gateway. Môžete zaplatiť kryptomenami Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) a Monero  (XMR)

  • Dobierkou (zaplatíte za tovar pri prevzatí)
  • Kartou pri prevzatí tovaru od kuriéra
  • Hotovosťou pri osobnom odbere

Za platbu kartou si neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky!