MOŽNOSTI DOPRAVY A PLATBY

Dodacie podmienky:

Osobne (zadarmo)

Tovar si môžete vyzdvihnúť po dohode v Liptovskom Mikuláši na Nábreží Dr. A. Stodolu vo Vrbici 2062 (oproti materskej škole Stodoláčik). Vo väčšine prípadov je možné si tovar vyzdvihnúť už v deň objednávky. Okrem toho ponúkame jedinečnú možnosť nákupu do vlastných nádob, ktoré si samy vyzdvihneme a dovezieme až k Vám domov (viac info TU). Zem sme dostali len jednu, myslime na to a podporme ZERO WASTE  filozofiu!

Plody Zeme (osobný odber)

Kuriérom (od 3,80€/zadarmo)

Kdekoľvek na Slovensku vám tovar dovezie kuriérska služba GEIS, a to aj na dobierku (za dobierku je príplatok 0,90€). Ak urobíte objednávku do 10:00, tovar bude skladom tak vám ho doručíme v čo najkratšom čase, obvykle do dvoch dní. Piatková objednávka je zvyčajne vyexpedovaná v pondelok. Objednávky zadané po 10:00 je dodacia lehota obvykle 1 – 3 dni. Pri objednávke nad 50€ máte poštovné zdarma (to neplatí pri preprave do Českej Republiky, tam je poštovné zdarma pri nákupe nad 100€). Kuriérovi môžete zaplatiť aj kartou (akúkoľvek sumu). Deň vopred Vás bude kuriér emailom informovať o doručení balíka a prípadnej výške dobierky. Zásielku je možné sledovať na webe prepravnej spoločnosti GEIS. V prípade, ak vás kuriér nezastihne je možné využiť širokú sieť GEIS Pointov kde budete mať možnosť si tovar vyzdvihnúť osobne. Pri hmotnosti balíka nad 10 kg (max. 50 kg) je cena prepravy 4,80€. Tovar je možné doručiť aj mimo SR. O cenách prepravy sa treba informovať buď telefonicky alebo emailom.

Poštou (od 3,90€/zadarmo)

Doručí vám ho Slovenská pošta (na poštu). Pri doručení na adresu je cena prepravného 5€. Za dobierku je príplatok 0,90€. Tovar bude u vás do 2-3 pracovných dní. Pri objednávke nad 50€ máte poštovné zdarma.

Pri prevzatí tovaru je Kupujúci povinný skontrolovať, či obal, v ktorom je tovar zabalený, nie je poškodený a podpísať doklad o prevzatí zásielky. V prípade jeho poškodenia je nutné na mieste dodania tovaru spísať so Slovenskou poštou alebo kuriérom DHL protokol o zistených vadách spôsobených počas prepravy. Ak Kupujúci tovar prevezme aj napriek evidentnému poškodeniu obalu, Predávajúci neuzná prípadné neskoršie reklamácie z tohto dôvodu. Za nepoškodenú, neotvorenú, originálnu zásielku sa považuje iba tá, ktorá nejaví tieto znaky. Dopravca DHL je povinný predať tovar Kupujúcemu po položkách a na mieste spísať zápisnicu. Za takto vzniknuté škody je zodpovedný dopravca.

Možnosti platby:

Za tovar môžete zaplatiť viacerými spôsobmi a to:

  • Online kartou

Platba sa uskutoční prostredníctvom služby GoPay. Môžete zaplatiť platobnými kartami VISA, VISA Electron, V Pay, MasterCard, Maestro a MasterCard Electronic vydanými akoukoľvek bankovou inštitúciou na svete. Budete presmerovaný na internetovú stránku platobnej brány GoPay, na ktorej v chránenom prostredí zadáte údaje na vašej platobnej karte (číslo karty, CVV kód a platnosť karty) a potvrdíte sumu v EUR. Následne dostanete notifikáciu o úspešnej realizácii vašej platby za objednávku.

  • Vopred bankovým prevodom

Po spracovaní objednávky Vám obratom zašleme e-mail s faktúrou, v ktorej sú všetky potrebné údaje k úhrade Vašej objednávky. Príslušnú sumu za tovar uhraďte bankovým prevodom alebo vkladom na účet: SOJU-LM s.r.o., IBAN: SK47 0200 0000 0037 0186 3451 SWIFT: SUBASKBX. V prípade platby prevodom na účet bude Vaša objednávka expedovaná až po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet.

  • Dobierkou (zaplatíte za tovar pri prevzatí)
  • Kartou pri prevzatí tovaru od kuriéra
  • Hotovosťou pri osobnom odbere

Za platbu kartou si neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky!