Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/22131/plodyzeme_sk/www/wp-content/themes/Plodyzeme/includes/builder/functions.php on line 4783
O nás - Plody Zeme

O nás

Na začiatok by sa asi patrilo, aby sme sa predstavili. Sme dvaja mladí, odhodlaní ľudia, ktorí žijú každý deň naplno a s radosťou. Už niekoľko rokov sa snažíme nájsť si vlastnú cestu, ktorou sa uberieme a metódou pokus-omyl samy na sebe zisťujeme, čo je podľa nás správne a čo zase nie. Čo sa týka stravovania, vyskúšali sme veľa smerov, prečítali sme veľa kníh a vypočuli si mnoho názorov. Uvedomili sme si však, že neexistuje žiadna norma, čo by sme mali a čo nemali jesť, žiadne diéty, či smery. Každý z nás je predsa iný, jedinečný a každý by mal jesť to, čo mu vyhovuje a nerobí problémy. Je však dôležité, aby to, čo si dávame do úst bolo kvalitné, výživné a hlavne prírodné. Preto prichádzame s e-shopom Plody Zeme, kde si každý môže vybrať produkty, ktoré má najradšej a v akomkoľvek množstve. Zákazníkom poskytujeme spojenie skvelej kvality a výhodnej ceny. Našim hlavným heslom je „Návrat k prírode“. Planéta Zem nám predsa ponúka bohaté množstvo výživných a hlavne chutných potravín. Tak prečo si škodiť stravou plnou umelých farbív, či konzervantov? Celý náš sortiment je v špičkovej kvalite a aby sme ušetrili životné prostredie, balíme ho do papierových ekologicky nezávadných materiálov. Okrem toho našim zákazníkom ponúkame jedinečnú možnosť priniesť si vlastný obal, nádobku, či látkový „pytlík“ ktoré radi a s úsmevom naplníme a podporíme ZERO WASTE filozofiu!

Juraj Palovič

Juraj je nositeľom tejto skvelej myšlienky a zakladateľom e-shopu Plody Zeme. Je to ambiciózny mladý muž, ktorý vždy myslí viac na iných ako na seba. Je to náš hlavný baliar, ktorý Vám do vrecúška nepribalí len oriešky, či vločky, ale aj kúsok svojho dobrého srdca.

Soňa Palovičová (rod. Vnenčáková)

Soňa momentálne pracuje hlavne ako fyzioterapeutka vo svojej ambulancii Fyzio-S v Liptovskom Mikuláši. Venuje sa hlavne športovcom, poúrazovým stavom a bežným boliestkam. Najradšej má prácu so ženami s gynekologickými problémami, ktoré sa dajú taktiež riešiť pomocou fyzioterapie.

 

Soňa je bývalá profesionálna športovkyňa, ktorá sa od detstva venovala atletike, konkrétne behom na stredné a dlhé trate. Mnohí z Vás ju už iste poznajú. Práve plody zeme jej priniesli úspechy a energiu o akej sa jej ani nesnívalo. Jej najväčší úspech je určite 4. miesto z majstrovstiev sveta v behu do vrchu. Počas rokov v oblasti športu si Soňa uvedomila niekoľko vecí. Správna strava dokáže navodiť psychickú pohodu, podporiť výkon, regeneráciu a posilniť myseľ. Výkonnostný a profesionálny šport nie je zdraviu prospešný, preto je dôležité nájsť si zlatú strednú cestu. Takú, aby sme sa cítili fit a v pohode.

 

2017

 
Horský kros Gerlach 1. miesto
M-SR v polmaratóne 1.miesto

2016

M-SR v polmaratóne 2. miesto
M-SR na 10 000 m 3. miesto
M-SR na 5 000 m 1. miesto
Beh na Vtáčnik (kvalifikácia na MS) 1. miesto
Night Run LM 1. miesto
Horský kros Gerlach 2. miesto
M-SR na 10 km na ceste 1. miesto
M-sveta v behu do vrchu  4. miesto
Medzinárodný maratón mieru – polmaratón 1. miesto

2015

 
Brněnský půlmaraton 1. miesto
Tatry Running Tour 1. miesto
Malý Štrbský Maratón (10km) 1. miesto
Night Run LM 1. miesto
M-SR na 5 000 m 5. miesto
M-SR v behu do vrchu  1. miesto
Horský kros Gerlach 3. miesto
Podtatranský polmaratón 1. miesto
Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) 2. miesto
Vokolo príglu 3. miesto
M-SR v krose 4. miesto