Bezobalový nákup na počkanie v Liptovskom Mikuláši

Bezobalový nákup do vlastných nádob sa každým dňom teší väčšej a väčšej obľube ekologicky zmýšľajúcej verejnosti. Už aj Mikulášťania pochopili, aká zahltená je naša planéta a každým dňom k nám prichádza viac a viac zákazníkov s prázdnymi nádobami. Rozhodli sme sa preto, že bezobalový nákup u nás posunieme o stupienok vyššie. Odteraz si na Vaše nádoby môžete počkať aj u nás v našom „Relaxačnom kútiku“. Zatiaľ čo Vám Juraj naplní nádobky, môžete si odpočinúť v úžasnom „tulivaku“, občerstviť sa ochutnávkov našich produktov a niečo zaujímavé si prečítať.

Okrem toho pripravujeme novú KATEGÓRIU s názvom OBALY. Okrem papierových túb a sklenených fliaš už u nás nájdete RUČNE S LÁSKOU VYRÁBANÉ VRECÚŠKA A TAŠKY z ručne tkaného ľanu, bavlny a recyklovaných látok. Dajme nákupu nový rozmer.

Nestačí recyklovať, poďme upcyklovať!

Každý pracovný deň nás nájdete TU. Stačí zazvoniť a Juraj priletí ako víchor aj s úsmevom na perách 🙂

Predtým ako nás prídete navštíviť nám prosím zavolajte, aby ste sa uistili, či sme tam. Juraj tam býva spravidla od 9:00 – 16:00, niekedy už od rána, inokedy až do neskorého večera. Jeho doba však závidí od počtu objednávok, tak sa mu pred tým prosím ozvite na tel. čísle 0907 331 367.

V prípade, že bývate ďaleko a nosiť vlastné nádoby je pre Vás náročné, v ponuke máme aj alternatívnu variantu, a to vyzdvihnutie prázdnych nádob a dovoz plných až priamo k Vám domov.

Osobný odber do vlastných nádob až k Vám domov

Na ešte väčšiu podporu bezobalového nakupovania ponúkame novú, oveľa pohodlnejšiu možnosť nákupu do vlastných nádob. Vaše nádoby ZDARMA VYZDVYHNEME (platí pre Liptovský Mikuláš), naplníme a s úsmevom vrátime plné.

Ako to funguje?

 

 1. Pozrite si našu ponuku (Pdf súbor: Cenník bez obalu nižšie) a vyberte si produkty, ktoré by ste si u nás chceli objednať.
 2. Vybrané produkty aj s kontaktnými informáciami vypíšte do formulára pod tabuľkou (vždy do utorka 12:00). V prípade, že neradi pracujete na počítači, nákupný zoznam nám môžete odovzdať pri prevziatí nádob, je však potrebné nás pred tým kontaktovať aby sme vedeli, že sa u Vás máme zastaviť 🙂 (Tel na Juraja: +421 907 331 367)
 3. Pripravte si vlastné nádoby (v ideálnom prípade si ich aj označte, nie je to však nutné).
 4.  My Vás budeme v krátkej dobre kontaktovať o dobe, kedy vyzdvihneme Vaše nádoby.
 5. V utorok medzi 15:00 – 20:00 prídeme až k Vám domov, vyzdvihneme nádobky, naplníme ich samými dobrotami a vo štvrtok poobede Vám ich s úsmevom a láskou odovzdáme plné.
 6. Vo štvrtok večer môžete variť, piecť a jesť 🙂

 

Pravidlá:

 

 • Objednávku je potrebné urobiť vždy do utorka 12:00 a to buď formou kontaktného formulára (na spodku stránky), telefonicky (Juraj: +421 907 331 367), alebo mailom: (info@plodyzeme.sk)
 • Plné nádoby Vám privezieme po dohode vo štvrtok po 15:00.
 • Ak nemáte dostatok nádob, produkty Vám zabalíme aj do papiera.
 • Osobný odber na mieste nášho skladu (Nábrežie Dr. A. Stodolu vo Vrbici 2062 oproti materskej škole Stodoláčik, kontaktplatí nepretržite po dohode.
 • Minimálna suma 15€, inak príplatok podľa dohody na základe ceny a vzdialenosti.
 • Cenník osobného odberu:
  • Liptovský Mikuláš (bez prímestských častí): ZDARMA
  • Liptovský Trnovec a Liptovská Sielnica: ZDARMA
  • Liptovský Mikuláš (prímestské časti): 0,50 €
  • Okolité dediny Liptova do okruhu 15km od LM: 1,00 €
  • Svit a okolie: ZDARMA po dohode 1-krát za 2 týždne
  • Ostatné: po dohode

Objednávkový formulár

Objednávkový formulár

14 + 6 =