„Deľte sa o svoju skúsenosť. Je to cesta ako dosiahnuť nesmrteľnosť.“

                                                                                  Dalajláma

Referencie

Leona

Potkala jsem se se Soňou na běžeckých trénincích v Brně v Jdu běhat. Byla vždy velmi profesionální a zároveň kamarádská a usměvavá, ochotná poradit a cokoliv vysvětlit. Chtěla, aby nám běh přinášel radost a aby jsme si špatnou technikou zbytečně neubližovaly.

Martin

Vážená pani Palovičová, veľmi pekne Vám ďakujem za Váš profesionálny a ľudský prístup ku mne. Vaš úsmev a kvalitná práca, ma posunuli k lepšiemu v mojich zdravotných problémoch. Vždy som sa na naše spoločné “trápenie” tešil, dodávali ste mi silu a energiu. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a zo srdca Vám prajem veľa osobných a pracovných úspechov na novej pracovnej ceste, nech sa Vám splnia všetky Vaše najtajnejšie sny a túžby.

Martina (športovkyňa)

Milá,  zapalená pre svoju prácu , pozitívne naladená. Vzdy ochotna pomoct poradit… Super fyzio a clovek.

Zuzka

Sonička vždy usmiata, dravá, cieľavedomá…
oceňujem jej individuálny prístup ku klientovi, ochotu, zápal pre vyriešenie problému, mám na nej rada optimizmus a radosť z práce, ktorá z nej srší. Nech sa darí!

Váš názor

Na Vašom názore mi záleží! Ak budete mať chvíľočku čas, ocením každé hodnotenie. Pozitívna spätná väzba ma poteší a negatívna zas posunue vpred. Ďakujem.

7 + 5 =

Kontakt:

Bc. Soňa Palovičová

+421 907 666 924

fyzio@plodyzeme.sk

Námestia osloboditeľov 72

031 01 Liptovský Mikuláš

Buďme slnko, ktoré zmení svet!